Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Ellawigss Kalite kontrol

Bu fabrikanın uzun vadeli ortağıyım. Bir saha gezisinde bulundum. Fabrika güçlü ve saç kalitesi çok iyi. Saçlar düğümlenmeden çok pürüzsüzdür. 2016 yılında bu saç tedarikçisi ile işbirliği yaptım. Beni şaşırtan şey bu fabrikanın çok güçlü olmasıydı ve aynı zamanda en üstteki yerel saç fabrikalarından biriydi.

—— Terri Simpson

Müvekkilim bu evdeki saçları çok seviyor. Müvekkilim, bir aydan fazla bir süre sonra çok düzgün olduğunu söyledi. Saçları yıkayan süreç aynı zamanda renk bırakmadı, birincil niyet düğümüne sahip olmadı. Teslimat hızı da çok hızlı, siparişin 5. gününde malları alacağım.

—— Shelley Foy

Bu şirket ile ilk kez işbirliği yaptığım için müşteri hizmetleri personeli bana birçok problemi sabırla açıkladı ve bu şirkete emir verdi. Ve saçları ucuz. Malları aldığımda buna inanamadım. Saç çok güzel ve pürüzsüzdü. Burada saç satın alan müşterilerim, saçın kalitesinin çok iyi olduğunu söylüyor.

—— Sabrina Strang

Ben sohbet şimdi
qc profili
1. Kalite sisteminin kurulması için organizasyonel planlama

Yöneticiler veya faydalanıcılar tarafından yönlendirilen işletmeler, kalite sistemini kurma ve uygulama fikrine sahiptir. Kalite sisteminin kurulmasının ilk çalışması şunları içerir: 1. Uygulamayı organize etmek ve lider bir grup ve özel bir çalışma grubu kurmak; 2. Teklifin tamamlanması için iş planını hazırlayın; 3. Kalite bilincini ve standart eğitimi yürütmek.

2. Kalite sisteminin genel tasarımı

Bu aşamanın çalışması şunları içerir: 1. Kalite politikasını ve kalite hedeflerini belirlemek; 2. Yönetim temsilcilerini belirleyin; 3. Organizasyon yapısını belirlemek ve kalite ile ilgili personelin sorumluluklarını, yetkilerini ve ilişkilerini açıklığa kavuşturmak; 4. Kaynak tahsisi; 5. Kalite mimarisini belirler.

Sertifikalar
 • Ellawigss

  Standart:National hair products and hair care products quality supervision and inspection center

  Sayı:201260102

  Bitiş tarihi:2020-08-27

  Kapsam/Aralık:employees

  Tarafından verilen:Xuchang city quality and technical supervision inspection and testing center

 • Ellawigss

  Standart:National hair products and hair care products quality supervision and inspection center

  Yayımlanma tarihi:2017-07-06

  Bitiş tarihi:2022-07-06

  Kapsam/Aralık:employees

  Tarafından verilen:Xuchang city quality and technical supervision inspection and testing center

İletişim bilgileri
Ellawigss

İlgili kişi: Ms. Thea

Tel: 86--15607431753

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)