Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Ellawigss

iyi kalite Hint İnsan Saç Demetleri satış için
iyi kalite Hint İnsan Saç Demetleri satış için
Bu fabrikanın uzun vadeli ortağıyım. Bir saha gezisinde bulundum. Fabrika güçlü ve saç kalitesi çok iyi. Saçlar düğümlenmeden çok pürüzsüzdür. 2016 yılında bu saç tedarikçisi ile işbirliği yaptım. Beni şaşırtan şey bu fabrikanın çok güçlü olmasıydı ve aynı zamanda en üstteki yerel saç fabrikalarından biriydi.

—— Terri Simpson

Müvekkilim bu evdeki saçları çok seviyor. Müvekkilim, bir aydan fazla bir süre sonra çok düzgün olduğunu söyledi. Saçları yıkayan süreç aynı zamanda renk bırakmadı, birincil niyet düğümüne sahip olmadı. Teslimat hızı da çok hızlı, siparişin 5. gününde malları alacağım.

—— Shelley Foy

Bu şirket ile ilk kez işbirliği yaptığım için müşteri hizmetleri personeli bana birçok problemi sabırla açıkladı ve bu şirkete emir verdi. Ve saçları ucuz. Malları aldığımda buna inanamadım. Saç çok güzel ve pürüzsüzdü. Burada saç satın alan müşterilerim, saçın kalitesinin çok iyi olduğunu söylüyor.

—— Sabrina Strang

Ben sohbet şimdi

Ellawigss

1 2
Ellawigss Ellawigss
Fabrika Şirket konumu

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Afrika
Markalar : HAIRVILLA
No. Çalışanları : 500~700
Yıllık satış : 1000000-1500000
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 80% - 90%
Xuchang Longshengyuan Saç Ürünleri Ltd profesyonel üreticisi ve Çin'de insan saç ürünleri ihracatçısı.


Firmamız ağırlıklı olarak saç örgüsü, bayan peruk, Erkek peruk to saç aksesuarları, kalite saç, komple tip ve ileri teknikler ile remy saç araştırma ve üretim yapmaktadır. Ürünlerimiz ABD, Japonya, Kore, Büyük Britanya ve yüksek kalite, uygun fiyat ve mükemmel ticari itibar ile müşterinin güvenini kazanan diğer Avrupa ve Afrika bölgeleri ve ülkeleri


Şirket 12000 metrekareyi kapsıyor ve 50 teknisyeni ve yönetimi olan 500'den fazla çalışanı bulunuyor. Fabrikanın ortalama üretimi ayda 250.000 adettir. Ve Guangzhou, İngiltere, Nijerya'da şubemiz var ve ayrıca Avrupa, Güney Amerika, Güneydoğu Asya, Japonya, Orta Doğu ve diğer bölgelerden güçlü bir satış ağı kurduk.


Sosyal medeniyetin gelişmesi ve ekonominin gelişmesiyle birlikte şirketimiz “Kalite, Yaratma, Verimlilik ve Kredi” kurumsal ruhunu sürdürmeye devam edecektir. “Öncelikli Kredi, kral olmak ve Kalite olmak prensibi üzerine ısrar ediyoruz. en iyisi ”, yurtiçi ve yurtdışındaki tüm arkadaşlarla karşılıklı işbirliğini dört gözle bekliyoruz ve saç işinde parlak bir gelecek yaratacağız.
Yönetim Kurulu Başkanı Sn .YONG QIANG ZHENG, tüm çalışanlar ile birlikte, şirketimizle ortaklık kurmak isteyen herkesi bizimle bağlantıya geçmeye davet eder;

Fabrikamızda çalışanların çalışma ortamı. Hammadde seçiminden işlemeden bitmiş ürün ve paketlemeye kadar her ürünü çok ciddiye alıyoruz. Her bağlantıyı kontrol edeceğiz. Ürünlerin kalitesini geçtiğinden emin olun.

Her yıl şirketimiz uluslararası sergiye katılacak, böylece daha fazla uluslararası arkadaş ürünlerimizle yüz yüze gelecek. Uluslararası müşteriler ürünlerimizin kalitesini doğrudan hissedebilir ve ürünlerimize güvenlerini artırabilir.

Müşterilerimizi fabrikamızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. Müşteriler fabrikamıza geldiği sürece, müşterilere profesyonel bir açıklama ve açıklama yapacağız. Müşterilerimizin ürünlerimiz hakkında mutlu iletişimde daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlayın. Ayrıca fabrikamızda ve Ar-Ge ekibimizde müşterilerin önerilerini dinleyeceğiz. Müşterilerimizin fabrikaya geldiklerinde firmamızın coşkusunu hissetmelerini ve müşterilerimizle ürünlerimiz hakkında iletişim kurmalarını sağlayacağız.

Ekibimiz çalışmalara canlılık ve güven dolu, güçlü bir gençlerden oluşan bir grup. Grup çalışmalarımızda birbirimize destek olmaları için yardımcı olduk ve saç sektöründe profesyonel olduk. Ekibimiz dinamik ve mükemmel, ve her müşteriye hizmet vermeye çok hevesliyiz. Müşterilerin samimiyetimizi ve coşkumuzu hissetmelerini sağlayın.

Firmamız, sektörümüzde çeşitli başarılar kazanmıştır. Sadece satış hacminde değil, aynı zamanda ürünlerimizin kalitesi ve özelliklerinde de ileriye gidiyoruz. Ar-Ge ekibimiz çeşitli yarışmalarda da birçok ödül kazandı. Şirketin topluma katkısı da bizim onurlarımızdan biri.

İletişim bilgileri
Ellawigss

İlgili kişi: Ms. Thea

Tel: 86--15607431753

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)